Sanayi Mh. Kozalı Sk. Çarşı Yapı Sitesi E Blok No:6 İzmit
TR | EN

Kurumsal

Firma Profili

Körfez Eta Mühendislik 1999 yılında kurulmuş olup, binalarda ve endüstriyel tesislerde mekanik  tesisat

(Isıtma-Soğutma-Havalandırma Sistemleri, Proses Basınçlı Hava Sistemleri, Su Soğutma Sistemleri, Buhar Sistemleri, Yangın Algılama ve Mücadele Sistemleri, Doğalgaz-LPG-Oksijen,Karbondioksit, Azot vb. Gaz Sistemleri, Yenilenebilir Enerji Sistemleri) alanlarında faaliyet göstermektedir. Körfez Eta Mühendislik  tecrübeli kadrosu ile önce iş güvenliği ve sonra iş kalitesinden ödün vermeyerek işlerini başarı ile devam ettirmektedir.

Misyonumuz 

Kullandığımız ürünler, çözümlerimiz, satış sonrası hizmetlerimizle sağladığımız güvenilirlik ve yüksek iş ahlakımız ile müşterilerin ilk tercihi olarak, çalışanlarımız ve müşterilerimiz için değer yaratan bir şirket olmak. 

Vizyonumuz

Katılımcılığa ve takım çalışmasına bağlı bir kurum kültürü oluşturarak, tüm müşterilerimizin gereksinimlerine duyarlı, yenilikçi bir firma olacağız. Disiplinler arası bir altyapı ile, öncülüğe yol açan özgün bilginin yaratılmasını ve yayılmasını sağlayacağız. Uygulama alanındaki tecrübelerimizi ihtiyaç duyan uygulamacılar, projeciler, müteahhitler ve nihai kullanıcılar ile paylaşarak enerjinin verimli bir biçimde kullanılmasına destek olacağız.

Kalite Politikamız

Müşteri odaklılığını temel alırız; yasal şartlardan ve mevzuat şartlarından ödün vermeyerek, müşteri tatminini temel ilke olarak benimser; bu doğrultuda, tüm işlerimizi kaliteli, ilk seferde doğru olarak ve zamanında yapma prensibi ile çalışırız. Mekanik Tesisat sektöründeki teknolojik yenilikleri dünyayla eş zamanlı olarak takip eder,yönetim kadromuz ve eğitimli çağdaş personelimizle, müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini Kalite Yöntem Sistemi şartlarına uygun olarak karşılarız.Çağdaş yönetim bilinciyle ve çalışanların kurumumuzun özünü oluşturduğu düşüncesiyle hareket ederiz.

İşletme Politikamız

Yürütülen faaliyetlere yönelik amaç ve prensiplerimizi ifade ederek, sağlıklı can ve mal emniyeti ile çevrenin korunmasına dair görüşlerimiz; yasalara uygun hareket etmek ve performansı yükseltmek için etkili bir İSEÇ Yönetim Sistemi’ni kurarak kararlılıkla uygulamak için çalışmalar yapmaktayız. İş sağlığı, emniyet ve çevre konularında yetkili merci ve çalıştığımız işletmeler ile oluşturulacak,her türlü iş birliğini desteklemek, bilgi alış-verişinde bulunmaktır.